Назад

Інформація щодо опрацювання документів моряків

18.01.2022
Інформація щодо опрацювання документів моряків

У липні цього року Служба безпеки України викрила незаконну схему оформлення дозвільних документів моряків. Серверні потужності, що обслуговували єдиний Державного реєстру документів моряків (далі – Реєстр), було вилучено співробітниками Служби безпеки України у приватних осіб та передані під контроль Держави.

За результатами спільної роботи фахівців Міністерства інфраструктури України та Інспекції з 04.11.2021 розпочате функціонування інформаційних систем, пов’язаних з електронними сервісами для моряків та відновлено роботу офіційного інформаційного ресурсу Інспекції, що розміщений за посиланням: https://itcs.gov.ua

На даний час фондом Євразія, виконавець проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS», що фінансується Урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Департаментом із міжнародного розвитку уряду Великої Британії (UK aid), проводиться конкурс для виявлення потенційного виконавця/виконавців для розроблення е-послуг у сфері дипломування моряків на порталі Дія та першої черги модулю дипломування моряків.

До запровадження нової системи Інспекцією та Мінінфраструктури впроваджене програмне забезпечення (далі – Автоматизована система), що є складовою частиною Реєстру та не дозволяє зупиняти процес дипломування українських моряків, не дозволяє посадовим або стороннім особам на власний розсуд видаляти, додавати, змінювати будь-яку інформацію про моряка.

Також на виконання постанови КМУ від 30 червня 2021р. за №734 «Про реалізацію експериментального проекту щодо проведення іспиту у формі комп’ютерного тестування для підтвердження кваліфікації моряків» запровадження використання система комп’ютерного тестування Crew Evaluation System (CES) 6.0 компанії “Seagull Maritime AS”. А на виконання ст 51 КТМ забезпечено можливість отримання документів за стажем.

Станом на 17.01.2022 рік в системі зареєстровано 137243 користувачів, в день в середньому опрацьовується одна тисяча документів (відцифровується/верифікується). З моменту поновлення роботи системи (з 04.11.2021р.) екзамени в ДКК (державних кваліфікаційних комісіях) здавали 4616 осіб, з яких успішно склали та отримали робочі документи 3786 особи. На повторне підтвердження диплома по стажу з 24.11.2021р. подано 165 заяв, з яких отримали підтвердження 120 осіб.

За період непрацездатності системи (з липня 2021року по листопад 2021р.) та подачі документів в паперовому вигляді тільки 334 особи пройшли ДКК, з яких тільки 63 особи отримали робочі документи.