Назад

Актуальні питання взаємодії Інспекції та представників крюїнгових компаній на нараді в Міністерстві інфраструктури України.

09.12.2021
Актуальні питання взаємодії Інспекції та представників крюїнгових компаній на нараді в Міністерстві інфраструктури України.

7 грудня, представники Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків (далі – Інспекція) взяли участь у нараді з актуальних питань взаємодії державних органів та крюїнгових компаній, організованої та проведеної Державною службою морського та річкового транспорту України (далі – Морська адміністрація) під головуванням заступника Міністра інфраструктури України Юрія Васькова та голови Морської адміністрації Віталія Кіндратіва, а також за участю представників ДП «Моррічсервіс», Асоціації «Український Морський Союз», Комітету по роботі з роботодавцями в сфері морського транспорту, Асоціації «Всеукраїнське Об'єднання Крюїнгових Компаній».


Під час наради розглянули наступні питання:

Зазначимо, що Інспекцією впроваджено Модуль для крюїнгових компаній, дозволяючий, за погодженням особи на обробку персональних даних, користуватись сервісами, пов`язаними з системою підготовки та дипломування моряків в режимі онлайн; і забезпечуючий доступ до документів, внесених моряком, що попередньо верифіковані та відцифровані у єдиному Державного реєстру документів моряків.


Функціонування онлайн-сервісів Інспекції – є зручним та надійним інструментом роботи з інформацією в електронному вигляді. Завдяки впровадженню даних систем, українським морякам будуть надані доступні та якісні послуги в режимі онлайн, а крюїнгам – оптимізація процесів.