Назад

Увага! Нові банківські реквізити для оплати послуг інспекції

01.12.2021
Увага! Нові банківські реквізити для оплати послуг інспекції Інформуємо Вас, що з 1 грудня 2021 року Інспекція з питань підготовки та дипломування моряків переходить на нові реквізити у АТ КБ «Приватбанк» задля підвищення якості надаваних послуг. Більш детальна інформація за посиланням.

Зазначимо, що для належного відображення у обліковій системі та ідентифікації особи-отримувача послуг необхідно дотримуватись саме такого формату заповнення призначення платежу!

Крім того інформуємо, що можна здійснити сплату послуги через мобільний додаток «Кабінет моряка» за допомогою інтернет-еквайрингу (оплата здійснюється через платіжну систему Payment service provider Platon).

Для сплати послуги можна створити платіж через додаток Приват 24, чи здійснити платіж у терміналі АТ КБ «Приватбанк» незалежно від того, клієнтом якого банку є платник. Якщо платник бажає скористатись онлайн-банкінгом чи терміналом іншого банку, дотримуйтесь певного порядку внесення даних про особу яка підтверджує свою кваліфікацію: