Назад

Перші моряки успішно склали CES-тестування

12.11.2021
Перші моряки успішно склали CES-тестування     11 листопада у сервісному центрі ДП «Моррічсервіс» (м. Одеса) перші три українських моряки, які скористались опцією подачі документів на участь у комп’ютерному CES-тестуванні для підтвердження кваліфікації моряків, успішно склали іспити, надавши правильні відповіді більше ніж на 70 % тестових запитань. За результатами іспиту кожен з моряків отримав документ, що підтверджує здачу тесту, який також автоматично зберігається в інформаційній системі, пов’язаній з електронними сервісами для моряків.

    Такі результати перших іспитів підтверджують успішність здійснення технічних заходів, спрямованих на впровадження системи CES-тестування та її запуск.

    Система комп’ютерного тестування Crew Evaluation System (CES) 6.0, розробником якої є норвезька компанія «Seagull Maritime AS» CES-тест є одним із найбільш розповсюджених у світі, використовується понад 25 років у більш ніж 350 світових компаніях. Система містить понад 6500 запитань зі множинним вибором варіантів відповіді та відповідає стандартам Міжнародної конвенції про підготовку й дипломування моряків та несення вахти 1978 року.